Зустрічались у Великояромирському старостинському окрузі

Дата: 15.09.2022 09:56

Виїзний прийом громадян на території Великояромирського старостату відбувся відповідно до затвердженого графіку прийому, 14 вересня.

У сільському клубі перший заступник міського голови Артур Косінський зустрівся із жителями села Завадинці, які піднімали питання про узаконення  громадського пасовища для випасання худоби, не менш актуальним стояло питання про відновлення автобусного сполучення з центром громади, про  проведення благоустрою криниці громадського користування, про роботу поштового пересувного відділення у с.Завадинці, про облаштування  дитячого майданчика.

У с.Велика Яромирка прийом відбувався також із-за участі завідувачки Лісоводської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, сімейної лікарки Лідієї Ковш.

На зустрічі обговорювались різні питання господарського характеру, а також посадовець ознайомився із роботою закладів дошкільної освіти, охорони здоров’я, культури у обох населених пунктах старостинського округу.

На особистому контролі залишається питання автобусного сполучення, резервування громадського пасовища, вивезення щебеню та інші не менш важливі робочі питання…