Свято людей сильних духом

Дата: 16.09.2022 14:08

Рятівники — це справа людей сильних духом, які з честю та гідністю виконують свої обов'язки, підтримують постійно бойову готовність до боротьби з неочікуваним лихом і прагнуть якнайшвидше врятувати тих, хто потребує невідкладної допомоги. Кожен тривожний виїзд — це випробування, а кожна приборкана пожежа — це врятовані людські життя.

Жителі міської територіальної громади неодноразово були свідками  професійної роботи рятівників під час ліквідації небезпечних пожеж, наслідків стихій чи аварій.

Сьогодні, 16 вересня 2022 року, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Варшавський і голова громадської організації «За конкретні справи» Вадим Якубовський завітали у 39 Державну пожежно-рятувальну частину 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області із словами щирих привітань з нагоди їхнього професійного свята – Дня рятівника.

Кращих працівників відзначено Подяками міської ради та подарунками.