Зі святом, рідне місто!!!

Дата: 16.09.2022 15:04

Городоччині виповнюється 660 років
Сердечно вітаю із Днем міста і Днем Городоцької міської територіальної громади!

Городок - наше рідне місто, найкраще і наймиліше нашому серцю місце на землі. У ньому поєднанні - багата давня історія, культура, звичаї і молоді сучасні комплекси інфраструктурної галузі.
Край гостинності та затишку з духовною силою, родючою землею, неповторними краєвидами, рідними вуличками і будівлями, добрими і працелюбними мешканцями та славними родинами.
Від початку повномасштабної російсько-української війни,  громада стала прихистком тисячам вимушеним внутрішньо переміщеним особам.
У найважчі часи нашої держави, мужні сини і дочки стали на захист Батьківщини та поповнили лави Збройних сил України.
Городоччина пам’ятає і шанує своїх Героїв і сміливо будує своє майбутнє. Береже багаті національні традиції, будує сучасну європейську громаду, долає нові життєві виклики і досягає нових успіхів.
Нехай Бог благословляє наше місто, громаду і кожну родину. Бажаю нам перемоги та миру, розвитку та процвітання рідній Городоччині.

Все буде Україна!

З повагою, міський голова           Неоніла АНДРІЙЧУК