Будьте уважними та пильними: телефонне шахрайство стрімко набирає силу!

Дата: 20.09.2022 15:01

Без мобільного телефону важко уявити сучасну людину. Мобільний телефон дозволяє, не виходячи з дому, зробити замовлення в онлайн-магазині, кафе, оплатити комунальні платежі, оформити соціальну допомогу, або замовити довідку, тощо. Але, крім цього, телефон дає можливість шахраям ошукати громадян.

Телефонне шахрайство стрімко набирає силу. Довірливі люди видають секретну інформацію зловмисникам, навіть не підозрюючи про це, а останні вигадують весь час все нові і нові шахрайські схеми.

Неможливо бути впевненим, що шахрай до Вас ніколи не подзвонить. У будь-якому випадку, приймаючи дзвінок з невідомого номера, будьте максимально уважні та дізнайтеся причину дзвінка. Ніколи не повідомляйте стороннім особам інформацію щодо своїх банківських карток, пін-кодів до них та наявних грошових коштів. Якщо Ви отримали подібний дзвінок – одразу звертайтеся на лінію «102».

Мобільний телефон став для людей дуже зручним та корисним аксесуаром, але також може бути ефективним засобом вимагання шахраями грошей. Тож якщо дотримуватися основних правил безпеки при спілкуванні з телефонними шахраями або підозрілими людьми, можна уберегти себе від втрати коштів. Обов’язково перевіряйте достовірність інформації перед тим, як вчиняти якісь дії.

Поліція закликає вас бути уважними та пильними.

Бережіть себе та своє майно!