Працівники ЗДО «Берізка» згуртовано стали на допомогу ЗСУ

Дата: 22.09.2022 10:14

Війна в Україні не залишила  байдужим нікого, вона  увірвалась до  наших  осель,  завдала невимовного болю, скалічила не тільки фізично, а й морально. Працівники ЗДО «Берізка» з початком воєнних дій  згуртовано стали  на допомогу ЗСУ: передавали на фронт волонтерами продукти харчування, приймали активну участь у закупівлі м’яса для виготовлення тушкованок,  шили термобілизну при храмі Святого Онуфрія, збирали домашню консервацію, виготовляли сухі борщі.

Багато уваги приділяли внутрішньо переміщеним особам, які потребували прихистку після довгої дороги: у будь-яку частину доби на них чекала гаряча їжа, чиста постіль, предмети гігієни.  За 2 місяці заклад прийняв  і обігрів 58 біженців.

Не забувають працівники ЗДО «Берізка» і про рідних  дошкільників. З перших днів війни вони дбають про психологічну підтримку наших дітей та їхніх батьків, налагодили дистанційну роботу у мережі Viber  та Messenger. Постійно проводяться заходи для покращення емоційного стану діток різноманітними вправами, мотиваційними завданнями, цікавими відео-презентаціями та україномовними мультиками. Надаються консультації батькам щодо збереження психологічного здоров’я дітей у такі не прості часи.

Продовжуємо тримати  стрій з усією Україною, віримо в ЗСУ.