ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ

Дата: 30.09.2022 14:51

Виконавчий комітет Городоцької міської ради (організатор конкурсу) оголошує конкурс з перевезення пасажирів на  міському автобусному маршруті загального користування  та умови його проведення:

Об’єкти конкурсу

1 год. 15 хв.

Постійно   понеділок, четвер

Клас А,В, 1,2,3

Конкурси на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування проводяться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та «Порядку проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081 (далі Порядку). Відповідно до п.10 Порядку організатором встановлюється вимога щодо забезпечення роботи на об’єкті конкурсу, який включає міські та приміські автобусні маршрути загального користування, транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення, в кількості до 50 відсотків – з 1 січня 2020 року.

Перелік необхідних документів на конкурс, бланки заяв і анкет, інформацію щодо об’єктів конкурсу можна отримати у відділі житлово-комунального господарства, інфраструктури та благоустрою Городоцької міської ради, адреса: м. Городок, вул.. Шевченка, 20, 4-й поверх, кабінет 4, тел. (+380) 96 838 65 97 (режим роботи з понеділка по четвер з 08.00 до 17.15 год., у п’ятницю з 08.00 год. до 16.00 год). Документи на участь у конкурсі подаються організатору конкурсу (м. Городок, вул. Грушевського, 53) у 2-х екземплярах з позначкою №1 та №2. На конверті вказується дата проведення конкурсу за оголошенням та адреса претендента. В конверті №1 подаються документи, що додаються до заяви, в конверті №2 – інформація про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент (заява).

У відповідності до рішення, конкурс відбудеться  03 листопада  2022 року. Прийом документів для участі у конкурсі з 03 жовтня 2022 року по 18 жовтня 2022 року включно.

Засідання конкурсного комітету відбудеться за адресою: м. Городок, вул. Грушевського, 53 (будівля міської ради).

Початок роботи 10-00 год.