Шановні освітяни, дорогі ветерани педагогічної ниви, всі, хто причетний до справи навчання і виховання молодого покоління!

Дата: 02.10.2022 08:00

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем  працівників освіти.
     Люди, які присвятили своє життя благородній і потрібній справі – вихованню підростаючого покоління, заслуговують на слова глибокої подяки і шани. Справжній вчитель – це покликання душі, це невтомна праця та самопожертва в ім’я світлого майбутнього України.  Завдяки повсякденній та відданій  праці вчителів –  виростають мудрі, справжні патріоти, сини та доньки України , які стають гордістю не лише нашої громади, а й всієї України. Саме вчителі передають  своїм учням  знання та досвід, вчать долати життєві труднощі,  допомагати близьким та  цінувати дружбу. Щиро дякую Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм,  життєву мудрість. У переддень професійного свята бажаю Вам міцного здоров`я, творчого натхнення, гарних результатів своєї праці та вдячних учнів!

З повагою, міський голова Неоніла Андрійчук