1 жовтня – міжнародний День людей похилого віку

Дата: 01.10.2022 20:06

Сьогодні у всьому світі відзначають День людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН.

Тяжкі випробування випали на долю ветеранів і людей похилого віку. Вони пройшли крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війни та репресій, але зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, вихованість, толерантність. Незважаючи на всі негаразди, які випали на долю цих людей, вони не втрачають оптимізму та віри у щасливе майбутнє.

30 вересня, напередодні Дня людей похилого віку, керуюча справами виконкому Городоцької міської ради Ольга Бистрицька, заступник директора КУ «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради» Надія Кисловська, голова Городоцької міської ради ветеранів України Оксана Харкавлюк відвідали Будинок Милосердя при костелі Св.Станіслава в м. Городок та відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання «Доброта» в с.Немиринці.

В цих закладах проживають в більшості люди похилого віку, які не можуть про себе піклуватись самостійно та потребують допомоги.

Підопічним передали продуктові набори, солодощі та овочеву продукцію, яка була заготовлена жителями нашої громади. Дякуємо старості Чорнивідського старостинського округу Віктору Пшонку та старості Новоствітського старостинського округу Оксані Стецюк за сприяння в організації збору допомоги для людей похилого віку, які проживають в соціальних закладах на території Городоцької громади.