100-річний ювілей відзначила Ніна Антонівна Тиж

Дата: 06.10.2022 02:14

5 жовтня жительці села Купин, учаснику війни Ніні Антонівні Тиж виповнилося 100 років. З поважним ювілеєм її вітали рідні, близькі та представники влади, зокрема, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Ольга Бистрицька, староста Купинського старостинського округу Євгенія Липовецька та голова міської ради ветеранів Оксана Харкавлюк.

Гості вручили довгожительці Подяку Городоцької міської ради, квіти та подарунки. А також висловили вдячність ювілярці за її добросовісну, невтомну працю, за яскравий приклад людяності, мужності, сили волі, порядності. Ніна Антонівна довгий час працювала бухгалтером на Городоцькому молочноконсервному комбінаті, бухгалтером Великолевадського сільпо, має за плечима багатий життєвий досвід та користується повагою серед односельчан.

У цей святковий день день всі гості бажали ювілярці родинного затишку, шани, радості й турботи від рідних, а працівники сільського будинку культури подарували прекрасний музичний подарунок.