Привітали ветерана з 95-м днем народження

Дата: 12.10.2022 16:35

95-річчя – дуже важлива подія,  адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Сьогодні, 12 жовтня, свій 95-й день народження відзначає учасник бойових дій, ветеран Другої Світової війни, житель м.Городок Каганець Микола Олексійович.

В гостях у іменинника побували керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Ольга Бистрицька та голова міської ветеранської організації Оксана Харкавлюк. Вони привітали з поважним ювілеєм людину, яка крок за кроком, разом з мільйонами побратимів під час Великої Вітчизняної війни відвойовувала мир і спокій, незалежність і свободу нашої держави.

Гості привітали іменинника квітами і подарунками, побажали міцного здоров’я, розуміння, турботи і уваги близьких людей.