14 жовтня - День захисників та захисниць України

Дата: 14.10.2022 09:06

День захисників та захисниць України - одне з найбільш важливих свят в сучасній історії держави. У цей день віддають почесті воїнам, які боролися і продовжують боротися за незалежність та суверенітет держави і згадують тих, хто віддав життя на полі бою.

Наша Городоччина гордиться іменами своїх захисників. Це хлопці та чоловіки, які в різні роки боронили та боронять свою Україну від ворога. Впродовж останніх років наші земляки, беручи участь у бойових діях на захисті території України, виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, відстоюють територіальну цілісність нашої держави.

Вітаємо всіх, хто носить високе звання захисників України! Щира вдячність військовослужбовцям Збройних Сил України, які сьогодні на передовій виконують військовий обов’язок, добровольцям, воїнам запасу, ветеранам, батькам та матерям наших воїнів. Дякуємо вам за те, що ви нас оберігаєте! Цінуємо вас та пам'ятатимемо завжди.

Нехай Покрова Пресвятої Богородиці, одвічна охоронителька українського козацтва, сьогодні оберігає всіх нас.

З Днем захисників та захисниць України!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, міський голова Неоніла АНДРІЙЧУК