У Городоцькій громаді проведено ряд спортивних заходів з нагоди Дня захисників та захисниць України

Дата: 17.10.2022 16:19

13.10.2022р.  Фізкультурно-оздоровчий захід серед шкільної молоді Городоцької громади  баскетбол 3х3. Приняло участь 6 ліцеїв (Ліцей №1,№2,№3 Городоцької міської ради, Великояромирський ліцей, Лісоводський ліцей, Жищинецький ліцей . 35-учасників.1місце- Лісоводський ліцей, 2місце - Ліцей№2м.(Городок), 3 місце - Жищинецький ліцей.

14.10.2022р.Фізкультурно-оздоровчий захід благодійний турнір з міні-футболу серед працівників підприємств, установ, організацій та закладів Городоцької міської територіальної  громади з нагоди Дня захисників та захисниць України.7 команд-учасників («Поліція», «Медики», «Агро Ком», «Рятівник», «Міська Рада – Освіта», «Епіцентр», « ITA-TOOLS-Підприємець»), 81- учасник. 1місце – «ITA-TOOLS-Підприємець», 2 місце- «Епіцентр», 3 місце – «Міська Рада – Освіта».

16.10.2022р.Заключні матчі і нагородження переможців, призерів та учасників відкритої першості Городоцької громади з футболу серед чоловічих команд сезону 2022 року. Змагання відбувалися з 07серпня по 16 жовтня . Приняло участь 6 команд ("Спортінг" с.Чорниводи, "Подільський Кремінь" с.Кремінна, "Вікторія - Л.Ч." м.Городок, "Лісоводи" с.Лісоводи, "Спарта" м.Городок, "Агро Ком" с.Кремінна. 1 місце - "Спортінг" с.Чорниводи, 2 місце - "Вікторія - Л.Ч." м.Городок, 3 місце - "Спарта" м.Городок.