Акція по заготівлі картоплі продовжується

Дата: 18.10.2022 16:35

Жителі усіх старостинських округів Городоцької міської територіальної громади активно долучились до акції по заготівлі картоплі для потреб Городоцької міської багатопрофільної лікарні, Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни, Будинку милосердя при костелі Св.Станіслава, відділення «Доброта» Центру надання соціальних послуг Городоцької міської ради (с. Немиринці), а також для  продовольчої підтримки військових частин та для переселенців, що зимуватимуть у наших населених пунктах. Наразі активний збір триває у Чорнивідському, Новосвітському, Немиринецькому, Лісоводському , Пільноолексинецькому старостинських округах. Дякуємо усім, хто долучився до збору продовольчої гуманітарної допомоги.

Разом до Перемоги! Все буде Україна!