Дата: 18.10.2022 16:49

Фото без описуСьогодні, 18 жовтня 2022 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради.

Члени виконавчого комітету згідно порядку денного розглянули та обговорили ряд важливих питань.

Прийняли рішення про внесення змін до бюджету Городоцької міської територіальної громади на 2022 рік. Надали дозвіл відділу освіти, молоді та спорту міської ради на замовлення проектно-кошторисної документації з метою будівництва укриття на території Городоцького ліцею №4 Городоцької міської ради.

Обговорили питання про замовлення проектно-кошторисної документації для проведення реконструкції будівлі дошкільного навчального закладу «Ялинка» з подальшим облаштуванням приміщення для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Схвалили ряд рішень, що стосуються захисту прав та законних інтересів дітей. Надали дозволи на складування будівельних матеріалів і благоустрою територій.

Фото без описуЗаступник директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради» прозвітувала про роботу підрозділів за 9 місяців цього року.

Розглянули питання, що стосувалися видачі довідок фізичним особам і видачу дубліката свідоцтва про право власності.

Фото без описуЗ усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення виконавчого комітету, детальніше ознайомитись із якими можна, відвідавши сайт міської ради https://gorodocka-gromada.gov.ua