До уваги громадян - платників майнових податків!

Дата: 19.10.2022 15:14

Головне управління ДПС у Хмельницькій області (Городоцька ДПС) нагадує мешканцям громади про те, що відповідно до Податкового кодексу України сплата громадянами нарахованих сум земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельного податку, здійснюється протягом 60-ти днів з моменту отримання податкових повідомлень-рішень, в яких визначено суми таких податків.

Водночас, з метою наповнення дохідної частини місцевого бюджету та недопущення виникнення податкового боргу рекомендуємо вчасно перераховувати кошти до бюджету за реквізитами, зазначеними в таких податкових повідомленнях-рішеннях.

Звертаємо увагу громадян на те, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, нараховується за 2021 рік, земельний податок – за 2022 рік.

Крім того, у 2022 році внесені зміни до форми податкового повідомлення-рішення. Зокрема, в гр.1 таблиці, розміщеній в нижній частині такого податкового повідомлення-рішення, зазначається адреса обєкта оподаткування, в гр.2 – тип обєкта оподаткування і т.д.

Звірити інформацію про об’єкти оподаткування громадян можна використовуючи дані приватної частини «Електронного кабінету платника», за посиланням «cabinet.tax.gov.ua», розділ «ЕК громадян».

Також, в «Електронному кабінеті платника» наявна інформація про перерахування платежів до бюджету.

Сплачуючи своєчасно податки та збори до бюджету - ми забезпечуємо стабільність розвитку територіальних громад!