Двадцятирічний ювілей

Дата: 29.10.2022 14:41

28 жовтня 2022 року Городоцький центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю відзначив свій двадцятирічний ювілей. Уся трудова діяльність колективу присвячена реабілітаційному процесу, навчанню, вихованню та трудовій адаптації вихованців. Своїм умінням працювати з дітьми, аналізувати і оцінювати  їхні досягнення колектив заслужив авторитет, повагу та глибоку довіру батьків і вихованців.
     Цього дня до Центру завітала керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Ольга Бистрицька, яка передала вітання від імені міського голови Неоніли Андрійчук. Побажала усім міцного здоров'я, творчих здобутків, мирного неба та вручила подяки з цінними подарунками працівникам, які працюють із першого дня заснування Центру, а це: Іскрюк Тетяна Володимирівна, вчитель-реабілітолог та Малецька Ольга Михайлівна, практичний психолог. З вітальним словом звернулась до ювілярів Оксана Моцна, начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради.        Отримали вітання і від друзів-колег із Нетішинського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, директором якого являється Дмитрук Інна Іванівна.
     Після завершення заходу діти смакували солодощами від міського голови та пирогом, якого спекли їм працівники Центру.