Городоцька міська територіальна громада

Вітали працівників соціальної сфери

Дата: 05.11.2022 15:37

Щорічно в першу неділю листопада відзначається професійне свято - День працівника соціальної сфери.
Соціальні працівники - це люди, які справою всього життя вважають допомогу іншим. Вони займаються з хворими, малозабезпеченими, людьми з вадами тіла, пенсіонерами, дітьми. Соціальні працівники допомагають вирішувати проблеми тим, хто самотужки це зробити не може. Цього року на плечі працівників лягла більша відповідальність, особливо з того часу, коли почалася війна в нашій країні. Сьогодні, працівники соціальної сфери проявляють неабияку турботу про внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території нашої громади і потребують захисту.
Професія ця вимагає не тільки фізичної праці, а й тонкого знання психології, душевної рівноваги, спокою, терпіння і життєрадісності. Саме цими усіма якостями, та і не тільки цими, володіють фахівці соціальної сфери.
Напередодні професійного свята працівників закладів соціальної сфери Городоччини  привітали перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роман КОНЮШКО та депутат Хмельницької обласної ради Володимир ПОВОРОЗНИК. Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради» та «Городоцький центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Городоцької міської ради» отримали також цінні подарунки від народного депутата України Олександра Гереги.  Слова вдячності за професіоналізм, щоденну кропітку роботу та підтримку мешканців громади були адресовані кожному працівнику.