Городоцька міська територіальна громада

Городоччина представила область на Digital Regions Week

Дата: 07.11.2022 09:11

4 листопада у Тернополі в рамках українського тижня регіональної цифрової трансформації відбувся  форум «Digital Regions Week».

Фото без опису

На фото: заступник голови ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Оксана Андрейчик (третя справа) із обласною делегацією

Команда з Хмельниччини презентувала цифрові проєкти, а саме: Городоцький краєзнавчий музей, G-School та IQ-офіс у місті Городок.

На фото: виступає перший заступник міського голови Артур Косінський

Катерина Гуменна: "G-School запрацювала 3 роки тому. У школі діти поглиблено вивчають природничі науки, основи біоінформатики та біотехнології, розвивають проєктне мислення та уміння працювати в команді. Навчання проходить за методологією STEM, офлайн та онлайн, у лабораторії з сучасним обладнанням, VR-технологіями, інколи учні працюють у власному мета всесвіті".

На фото: Катерина Гуменна

Директор IQ-офісу Сергій Зубчевський: "Якщо ми хочемо зберегти в Україні маленькі міста, щоб люди не їхали за кордон працювати, а закінчивши університети, вернулись додому. Потрібно їм давати змогу реалізовувати свої вміння і знання саме в своїх рідних місцях".

На фото: Сергій Щур

Організатор заходу: проєктний офіс West Ukraine Digital спільно з Центром підтримки підприємців Дія.Бізнес У Тернополі Форум організовано за підтримки проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні у партнерстві з Міністерство цифрової трансформації України за фінансової підтримки Швеції Embassy of Sweden in Kyiv.

На фото: Сергій Зубчевський

Відео на сайті "Суспільне.Тернопіль":