Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Дата: 09.11.2022 08:31

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Всеукраїнським      днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Культура – скарбниця українського народу. Своєю працею ви зберігаєте, відроджуєте і розвиваєте безцінні духовні скарби, відроджуєте культурний простір, який об’єднує жителів краю, робите все для того, щоб наша культура жила і розвивалася.

В непростих умовах сьогодення, в період запровадження воєнного стану, Український культурний фонд об’єднав навколо себе представників культурної та креативної спільнот нашої громади та  країни в цілому. Досвід співпраці, успішні комунікації, спільні проєкти та заходи є надійним підґрунтям спільної діяльності для розгортання культурного фронту протидії російській агресії

Впевнена, що ваша відданість своїй справі, творча енергія, патріотизм та високий професіоналізм забезпечить подальше духовне збагачення, культурне піднесення нашої держави та слугуватимуть добробуту її громадян.

Хай це свято додасть вам сили, наснаги, впевненості, віру в Перемогу.

Бажаю здоров’я, миру, успіхів у ваших справах, щоб мрія на краще життя надихала на нові звершення та добрі справи в ім’я процвітання України.

Слава Україні!

З повагою, міський голова                                            Неоніла Андрійчук