Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 10.11.2022 08:39

9 листопада в залі засідань міської ради відбулася урочиста зустріч з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Працівники культури отримували вітання, грамоти, подяки та цінні подарунки з нагоди професійного свята.

Олег Федоров: "Кожен тримає оборону на своєму фронті — на військовому, на волонтерському, на гуманітарному, і на кожному з цих фронтів є працівники культурної сфери. Саме тому сьогодні вже не виникає запитання, чи є місце для культури під час війни. Адже ця війна і є боротьбою за нашу історію, традиції, фольклор, самобутню українську культуру, які ворог намагається знищити.

Працівників культури із професійним святом на святковому зібранні вітали секретар міської ради Олена Гріх та перший заступник міського голови Артур Косінський.
На заході було відмічено ряд волонтерських ініціатив, які реалізували заклади культури. І також висловлено подяку за роботу по видачі гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Більше фото за посиланням.