Засідання виконкому: розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади

Дата: 11.11.2022 09:23

10 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Неоніли Андрійчук. У ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

В першу чергу члени виконкому заслухали інформацію начальника фінансового відділу міської ради Валентини Світани про внесення змін до бюджету Городоцької міської територіальної громади на 2022 рік.

Члени виконкому одноголосно прийняли рішення про внесення змін до складу тимчасової надзвичайної протиепізоотичної комісії, надали дозвіл КП «Городоккомунсервіс» на перенесення контейнерних майданчиків в м.Городок, а відділу освіти, молоді та спорту -  на зрізування зелених насаджень на території Городоцького ліцею №4. Далі затвердили місця компактного розселення внутрішньо переміщених осіб у Городоцькій міській територіальній громаді та результати конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування.

На завершення засідання директор КУ «Городоцький центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» Любов Казмірчук прозвітувала про роботу центру за 10 місяців 2022 року.