Городоцька міська територіальна громада

День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 16:32

Цьогоріч в Україні 21 листопада День Гідності та Свободи проходять під гаслом “ Вистояли на Майдані - переможемо у війні”.

День Гідності та Свободи українці проголошували двічі - на Майдані Незалежності у 2004 та 2013-2014 роках. Громадяни відновлювали своє право на гідність та незалежність, утверджували своє прагнення бути в європейській спільноті, жити за принципами демократичного та цивілізованого світу.

Від початку заснування Дня Гідності та Свободи у 2014 році українці відзначають цю дату в умовах війни. Бойові дії  йшли на сході нашої країни, саме там українська армія захищала найвищі цінності, відстоюванні на Майдані,саме там ризик втрати цих цінностей усвідомлювався з особливою гостротою. У лютому цього року полем битви за свободу нації та незалежність стала вся Україна. Повномасштабна агресія України перетворила нашу державу на своєрідний Майдан з його базовими принципами самоорганізації, взаємодопомоги та безстрашності. Стійкість та самовідданість наших воїнів у нинішньому протистоянні російському агресору - наслідок обох українських революцій.

З цієї нагоди керівництво міської ради, представники ГО “За Конкретні справи”,  жителі громади  вшанували хвилиною мовчання Героїв революції Гідності, безвинних жертв мирних жителів, воїнів-захисників України, які загинули за світле майбутнє України та поклали квіти до пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні та Героям АТО.

Ми знаємо, що ми - єдині, що перемога буде за нами. Єдина Україна - іншого шляху у нас  не має.

Фото без описуФото без описуФото без опису