Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Дата: 24.11.2022 18:05

Відповідно до рішення  виконавчого  комітету  Городоцької  міської  ради  від  21 травня  2021  року  №83/2021 створено мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі  при  Комунальній  установі  «Центр  надання  соціальних  послуг  Городоцької  міської  ради»

Мобільна бригада — це спеціалізована служба підтримки осіб, які перебувають у кризовій ситуації і потребують екстреної допомоги, в тому числі тих, хто постраждав від домашнього насильства.

Основна мета її діяльності - невідкладне надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг із консультування, кризового та екстреного втручання та інших соціальних послуг, відповідно до їхніх потреб.

Склад

мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради»

КИРИЧИНСЬКА

Алла Володимирівна

завідувач відділення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради», керівник мобільної бригади

ГРІХ Лариса Анатоліївна

провідний фахівець із соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради», член мобільної бригади

ГУЛАВСЬКИЙ

Віталій Володимирович

начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Городоцької міської ради, член мобільної бригади

ПАСЛАВСЬКА

Марія Іванівна

практичний психолог комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради», член мобільної бригади

РИБАК Сергій Володимирович

начальник відділу освіти Городоцької міської ради», член мобільної бригади

ЯВОРИНА Наталя Валентинівна

заступник головного лікаря Комунальне некомерційне підприємство «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької міської  (за згодою)

ПЛАВУЦЬКИЙ

Юрій Сергійович

начальник сектору превенції відділу поліцейської діяльності №1 Хмельницького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, член мобільної бригади (за згодою)

Якщо ви зазнали насильства або стали свідком насильства –

НЕ МОВЧІТЬ, ЗВЕРТАЙТЕСЬ ПО ДОПОМОГУ!

Телефон для виклику (консультації) мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або за ознакою статі: 068-988-66-01

Наша адреса: м.Городок пров.Попова, буд. 4 відділення соціальної роботи з  сім’ями, дітьми та молоддю Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради».