Увага! Безкоштовна акція по наданню соціальних послуг в Городоцькій громаді

Дата: 01.12.2022 15:46

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю у Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради» проводиться безкоштовна акція по наданню соціальних послуг для осіб з інвалідністю різних категорій з 1 грудня по 16 грудня 2022 р.

У відділенні надання соціальних послуг за місцем проживання безкоштовна акція по наданню соціальних послуг проводиться для підопічних осіб з інвалідністю, які перебувають на диференційованій та платній основі.

У об’єднаному відділенні «Віра в життя» надання соціальних послуг та натуральної допомоги особи з інвалідністю можуть безоплатно отримати послуги швачки, перукаря, взуттьовика з ремонту взуття та заходи з прання білизни. Також в період акції безкоштовно надаються послуги практичними психологами Центру.

Для отримання особами з інвалідністю безкоштовних послуг звертатися необхідно у відділення Центру за адресами: м.Городок, пров.Гірника Олекси, 4 та м.Городок, вул.Заводська площа, 8, с.Пільний Олексинець, вул.Зелена 1а/1, с.Кузьмин, вул.Шевченка, 116.

Телефон для довідок: 068-35-03-758.