Шановні воїни, захисники та захисниці України!

Дата: 06.12.2022 09:00

Вітаю Вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України!

Це свято воїнів, які вдень і вночі, у складних умовах бойової обстановки боронять територіальну цілісність нашої держави, уміло відбивають підступного ворога, мужньо ведуть бої, захищають свій народ.

Впевнена, що завдяки високій злагодженості, підготовленості та відповідальності військовослужбовців Збройних Сил України наша держава і надалі буде під надійною обороною.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю полеглих героїв, які віддали своє життя у війні з російським агресором. Вічна їм слава!

Дорогі захисники і захисниці України!

Бажаю вам міцного здоровꞌя, незламного духу у відстоюванні незалежності та територіальної цілісності України. Нехай вас бережуть янголи-охоронці, аби кожен з вас повернувся живим і здоровим додому!

Слава Україні!

З повагою,

міський голова                                                                    Неоніла АНДРІЙЧУК