Привітали волонтерів Городоччини

Дата: 06.12.2022 08:12

5 грудня 2022 року у залі засідань міської ради відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня волонтера.

День волонтера ще можна назвати професійним святом небайдужих людей, адже волонтери - це саме та сила, яка нас об’єднує та заохочує допомогти, долучитися до спільної роботи, а бути волонтером – це важлива і відповідальна справа.

Із словами щирих привітань зі святом і словами подяки за надану допомогу тим, хто нині захищає державу від агресора, тим людям, які її потребують звернулися міський голова Неоніла Андрійчук і представник громадської організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський.

Міський голова, зазначила: «Волонтери – це люди, які добровільно, віддають свою енергію, час, ресурси і частину свого життя заради допомоги іншим. Щира вдячність усім, хто присвятив себе цій важливій справі!»

За активну громадську діяльність, відданість справі, патріотизм, особистий внесок у розвиток волонтерської діяльності та з нагоди Міжнародного дня волонтера кращих волонтерів та колективи волонтерів навчальних закладів міської ради відзначено Подякою міської ради, квітами і подарунками.