Ми зобов’язані перемогти!

Дата: 07.12.2022 14:49

Опір московським окупантам і їхньому рускому міру триває і кількість загиблих московських солдатів вже перетнула позначку в 90 тис. Український народ безжально знищує непроханих, безчесних та диких окупантів.

Завдяки проведеним мобілізаційним заходам ЗСУ стало реально потужною та ефективною силою і в результаті чого московську загарбницьку армію вигнано зі значної частини території України. ЗСУ не зупиняється та продовжує бити клятого ворога.

Український народ в такий нелегкий час усвідомлює відповідальність за майбутнє своєї держави, своєї мови, культури і майбутніх поколінь та з рішучістю бере до рук зброю і в лавах ЗСУ веде по справжньому історичну боротьбу з клятими московськими.

Ми зобов’язані перемогти!