Дата: 08.12.2022 08:29

День місцевого самоврядування - це свято, яке стосується кожного мешканця громади, адже ми разом вирішуємо важливі питання місцевого значення, які відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові нашої громади. Цьогоріч усі ми разом відповіли гідно на виклики, з якими не стикалися більшість країн світу потягом багатьох десятиріч.

З нагоди Дня місцевого самоврядування у залі засідань Городоцької міської ради відбулось зібрання. Із словами вітань до присутніх звернулась міський голова Неоніла Вячеславівна Андрійчук, яка зазначила, що тільки спільними зусиллями, взаєморозумінням ми зможемо подолати усі труднощі, які постали перед нами сьогодні.

Представники органів місцевого самоврядування Городоччини в цей день були відзначені Подяками Хмельницької обласної ради.

Слова вітань звучали і від представника громадської організації політичної партії “За конкретні справи” Вадима Якубовського, який від імені народного депутата України Олександра Гереги побажав усім присутнім миру, злагоди, подальшого розвитку нашої територіальної громади, а також вручив Подяки та цінні подарунки.