«Наша мова солов'їна»

Дата: 10.11.2022 10:16

Щороку, 9 листопада, відзначається День української писемності та мови. Вихованці Городоцького центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Городоцької міської ради не залишились осторонь цієї події.

В установі було проведено цікавий захід «Наша мова солов'їна», який підготували й провели зі старшими вихованцями Галина Волох, фахівець із соціальної роботи та Ольга Басіста, вихователь соціальний по роботі з дітьми з інвалідністю. На заході діти дізнались про історію виникнення свята, почули цікаві факти про українську мову, декламували вірші про мову, слухали прислів'я та крилаті вислови про мову. Корисною для дітей була презентація «9 листопада - День української писемності та мови», висвітлена на екрані проектора.

Цікаве дійство продовжили Тетяна Іскрюк, вчитель- реабілітолог і Ольга Барабаш, асистент вчителя - реабілітолога, які підготували й провели з усіма вихованцями квест-гру «Подорож у країну Мовознавства». Впродовж гри усі учасники були дуже активними, старанно виконували завдання, з великим задоволенням змагались у групах, брали активну участь у різних мовних конкурсах: «Спробуй казку відгадати», «Буква заблукала», «Так! Ні!» тощо.

Завершився захід українською піснею «Рідна мова».