«Пункти незламності» у Городоцькій міській територіальній громаді

Дата: 12.12.2022 10:40

У зв’язку з систематичними обстрілами російською федерацією, в Україні відбуваються масові відключення електроенергії. Українці на кілька годин, а то й діб залишаються без світла, води, тепла та зв’язку. Для того, щоб зарадити ситуації, у кожній громаді працюють так звані «Пункти незламності».

Городоцька міська територіальна громада доводить до відома жителів, що на території міста Городок розгорнуто 7 «Пунктів незламності» .

«Пункти незламності» – це місця, які передбачають можливість для кожного українця безкоштовно зігрітись чи підзарядити гаджет навіть в умовах тривалого знеструмлення населеного пункту. У кожному «Пункті незламності» є у наявності генератор, вода, освітлення, інтернет (міською радою вживаються заходи для закупівлі та встановлення Starlink), живлення для мобільних смартфонів, аптечки.

У разі аварійного вимкнення електроенергії більш ніж на 24 години «Пункти незламності»  функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування жителів нашої громади. Проте, потрібно пам’ятати, що «Пункти незламності» не зможуть прийняти одночасно значну кількість громадян , тому просимо бути лояльними до інших та зігрівшись, підзарядивши гаджети, отримавши інші наявні послуги, дати можливість і іншим громадянам доступ до «Пунктів незламності».

Адреси та графік роботи «Пунктів незламності», які функціонують на території Городоцької міської територіальної громади:

№з/п

Назва установи, де розміщений «Пункт незламності»

Адреса розташування, години роботи

Перелік послуг, які можна отримати

Кількість осіб, які можуть одночасно перебувати у «Пункті незламності»

Черга по відключенню електроенергії

1

Городоцький міський будинок культури

м.Городок, вул. Грушевського, 57.

субота – неділя вихідні

Підзарядка мобільних телефонів, доступ до мережі «Інтернет», обігрів, гарячі напої

2

Колишнє приймальне відділення КНП «Городоцька міська багатопрофільна лікарня»