До уваги жителів Городоцької міської територіальної громади!

Дата: 15.12.2022 09:33

Згідно типових Правил благоустрою територій населених пунктів Городоцької міської територіальної громади, громадянам у сфері благоустрою забороняється:

- проводити складування рослинних рештків, тваринницьких відходів, гілля, будівельного сміття та інше у невстановлених місцях (тваринницькі відходи, рослинні рештки, гілля складуються у компости які розміщаються на власних земельних ділянках).

- спалювати листя, сміття, тверді побутові відходи, небезпечні відходи

- складувати будівельні матеріали, будівельне сміття, дрова та інше на прилеглій до садиби території.

- викидати на території населених пунктів, у річки, водоймища, канави сміття, побутові відходи, нечистоти.

- розміщувати вигріба по збору неочищених стоків за межами власної земельної ділянки.

Громадяни в сфері благоустрою зобов’язані:

- регулярно знищувати бур’яни, скошувати траву на прилеглій до садиби території.

- проводити обрізку гілля яке надвисає над проїзжою  частиною вулиці, пішохідною доріжкою.

За невиконання або неналежне виконання вище перерахованих вимог винні особи несуть відповідальність згідно ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: штрафні санкції в розмірі 340-1360 грн. для фізичних осіб та 850-1700 грн. для юридичних осіб.