Городоцька міська територіальна громада

Хмельницька область, Хмельницький район

Порядок складання, подання запиту на інформацію до Городоцької міської ради

Дата: 11.08.2019 11:15
Кількість переглядів: 157

Порядок складання, подання запиту на інформацію до Городоцької міської ради

1. Загальні положення

1.1. Порядок складання, подання запиту на інформацію до міської ради (далі – Порядок) поширюється на всі запити на інформацію, що отримані міською радою відповідно до Закону України “Про до­ступ до публічної інформації” (далі – Закон).

1.2. Запит на інформацію – це прохання особи до  міської ради надати публічну інформацію, що знаходиться у її володінні.

1.3. Запитувач має право звернутися до  міської ради із запи­том на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

1.4. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватись в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефоном, факсом, електронною поштою) на вибір запитувача.

1.5. Відповідальна особа з питань запитів на інформацію міська рада відповідає за реєстрацію (крім запитів, які надійшли поштою та факсом), опрацювання, систематизацію, аналіз та контроль щодо задоволення запитів на інформацію та надання консультацій під час оформ­лення запитів.

 

2. Оформлення запиту на інформацію

2.1. Письмовий запит на інформацію, запит надісланий поштою, фак­сом, електронною поштою, подається в довільній формі або шляхом запов­нення форми запиту на інформацію та має містити:

Прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електрон­ної пошти, а також номер засобу зв’язку (якщо такий є);

загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст докумен­та щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

підпис і дату (за умови подання запиту в письмовій формі).

2.2. Відсутність у запиті або наявність у неповному обсязі інформації, зазначеної у підпункті 2.1 Порядку, відповідно до частини 1 статті 22 Закону є підставою для відмови в наданні інформації, про що запитувачу письмово повідомляється у встановлений Законом термін.

2.3. У разі, якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його зобов’язана оформити відповідальна особа з питань запитів на інформацію, обов’язково зазначивши в запиті своє ім’я, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його подала.

 

3. Подання запиту на інформацію

3.1. Запити на інформацію приймаються міською радою у ро­бочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер – з 08.00 до 17.15, у п’ятницю – з 08.00 до 16.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00).

3.2. Письмові запити на інформацію, надіслані поштою, запити, які на­дійшли засобами факсимільного зв’язку реєструються в загальному відділі міської ради та невідкладно (протягом однієї години з мо­менту отримання) передаються на розгляд керівництву міської ради з направленням копій відповідальній особі з питань запитів на інформа­цію.

3.3. Запити на інформацію можуть надсилатися на електронну адресу міської ради: 04060708@mail.gov.ua.  Відповідальна особа з пи­тань запитів на інформацію періодично (але не рідше ніж 2 рази протягом робочого дня – о 08.00, 13.00) перевіряє наявність надходження нових запи­тів на зазначену електронну адресу.

3.4. Запити на інформацію у телефонному режимі приймаються та оформляються відповідальною особою з питань запитів на інформацію за спеціально визначеними для цього номерами телефонів. Відповідальна особа приймає запит, викладений за телефоном, із зазначенням усіх реквізитів запиту, передбачених у підпункті 2.1 Порядку, дати прийняття запиту. В аналогічному порядку здійснюється прийом запитів на інфор­мацію, поданих в усній формі.

3.5. При зверненні із запитом на інформацію по телефону структурні підрозділи міської ради та її апарату ( відділи, сектори тощо) переадресовують запитувача на номери телефонів відповідальної особи з питань запитів на інформацію.

3.6.  Під час подання запиту на інформацію запитувач зазначає зручну для нього форму отримання інформації.

3.7. На вимогу запитувача на першому аркуші копії запиту простав­ляється відбиток штампа із зазначенням найменування розпорядника інфор­мації, дати надходження та вхідного номеру запиту. Така копія повертається запитувачу.

 

4. Оскарження рішень, дій чи бездіяльності міської  ради

4.1. Рішення, дії чи бездіяльність міської ради  можуть бути оскаржені до  міського голови, вищого органу або суду в поряд­ку, визначеному законодавством.

4.2. Запитувач має право оскаржити:

4.2.1. Відмову в задоволенні запиту на інформацію.

4.2.2. Відстрочку задоволення запиту на інформацію.

4.2.3. Ненадання відповіді на запит на інформацію.

4.2.4. Надання недостовірної або неповної інформації.

4.2.5. Несвоєчасне надання інформації.

4.2.6. Невиконання міською   радою обов’язку оприлюднювати інформацію відповідно до статті 15 Закону.

4.2.7. Інші рішення, дії чи бездіяльність міської  ради, що по­рушили законні права та інтереси запитувача.

4.3. Оскарження рішень, дій чи бездіяльності міської  ради до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Рішення виконавчого комітету від 11.07.2019 року №122/2019 "Про затвердження порядку складання, подання запиту на інформацію до  Городоцької  міської ради" ЗАВАНТАЖИТИ

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь