Призначення субсидій

Дата: 19.12.2022 09:09

До уваги жителів Городоцької міської територіальної громади!

Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Городоцької міської ради інформує, що звернення за призначенням житлової субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу на 2022 рік триває до 31 грудня 2022 року.

Відповідно до  Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995р. №848 (зі змінами) житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 р. №1041 ’’Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України” прийом громадян з питань призначення житлових субсидій починаючи з грудня 2022 року здійснюється органами Пенсійного фонду України, які працюють за екстериторіальним принципом. Тобто, звернутися за допомогою можна в сервісний центр Пенсійного фонду України, а також через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України та мобільний додаток Пенсійного фонду України, що важливо в умовах воєнного стану.

Водночас залишається можливість звернення громадян з питань надання пільг та житлових субсидій до Центру надання адміністративних послуг Городоцької міської ради, а також через Портал «Дія».

Для призначення житлової субсидії необхідно подати заяву та декларацію.

За додатковою інформацією звертатись у ЦНАП за адресою :

м.Городок, вул.Шевченка Т.,20

Телефон для довідок : (098)298-27-17