Свято ветеранів та пенсіонерів МВС України

Дата: 20.12.2022 14:48

Щороку, 20 грудня вшановують тих, хто присвятив своє життя служінню Закону, стояв на варті правопорядку та спокою громадян.

Саме цю дату визначають Днем вшанування пенсіонерів і ветеранів МВС і Національної поліції України.

У кожного з тих, хто віддав міліції понад 20 кращих років свого життя, непроста життєва доля.

Вони починали будувати міліцію молодої незалежної Української держави і зараз повні сил, енергії та готові надати допомогу і передати свій багатий досвід молодим колегам. Їх практичний та життєвий досвід – це безмежна скарбниця мудрості. Це професійне свято людей, яких просто не можна не поважати – це мужня та почесна професія.

Сьогодні, у День вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС України і Національної поліції України, у залі засідань  відділу поліцейської діяльності №1 м.Городок відбувся захід, на якому привітали та дякували за багаторічну роботу присутнім ветеранам та пенсіонерам  МВС України заступник міського голови Роман Конюшко, начальник відділу поліцейської діяльності №1 Юрій Краковецький,     Усім побажали усім міцного здоров’я, сімейного добробуту та злагоди, спокою та затишку, радості від дітей та онуків, а головне — миру та перемоги.

Поворозник Володимир Васильович, який у свій час був очільником Городоцького райвідділу міліції, із вітальним словом звернувся до присутніх та побажав міцного здоров‘я, щастя, душевного спокою, родинного благополуччя і злагоди.

Атмосфера заходу поєднувала в собі дружнє спілкування колишніх колег-правоохоронців. Адже саме ці люди стояли у витоків  формування міліції, а їх неоціненний досвід є фундаментом будівництва сучасної поліції.