До уваги волонтерів!

Дата: 20.12.2022 14:55

Головне управління ДПС у Хмельницькій області (Городоцька ДПІ) інформує про те, що відповідно до Закону України від 16.11.2022 №2747-ІХ до доходів, які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) доходу, віднесено суму (вартість) благодійної допомоги, отриманої благодійниками  - фізичними особами, які до 01.01.2023 включені до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російчької Федерації (далі – Реєстр волонтерів), у період з 24.02.2022 до дати їх включення до цього реєстру.

Включення до Реєстру волонтерів регулюється Порядком формування та ведення Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російчької Федерації у Донецькій та Луганських областях, що здійснюються шляхом проведення операцій Об’єднаних сил (ООС), затвердженого наказом Міністерства фінансів України 30.10.2014 №1089, згідно з яким громадянин подає до органу податкової служби Заяву за формою №1-РВ, в якій зазначає власні песональні дані, дату початку здійснення діяльності як волонтера та відомості про рахунки, що призначені для здійснення благодійної діяльності.

Подати заяву чи отримати більш детальну інформацію з зазначеного питання можна, звернувшись до Городоцької державної податкової інспекції ГУ ДПС у Хмельницькій област за адресою: м.Городок, вул.Грушевського, 90, 2-й поверх, або за номерами телефонів (03851) 3-24-97, 3-24-60.

Наталія Хорошова, Начальник ДПІ Городоцької державної податкової інспекції  ГУ ДПС у Хмельницькій області