Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в ЗДО та відповідальність осіб, причепних до булінгу (цькування)

Дата: 22.12.2022 15:48

1.     Якщо комісія, створена для розгляду випадку булінгу (цькування),  визнала, що це був булінг (цькування), а не одноразовий конфлікт чи сварка, то керівник закладу дошкільної освіти  в обов’язковому порядку повідомляє про це  уповноваженим підрозділам:

- Городоцького відділу поліції  м.Городок Хмельницька область.

2.     У разі, якщо комісія не кваліфікує випадок як булінг (цькування), а постраждалий не згодний з цим, то він може одразу звернутися до органів Національної поліції із заявою.

Контакти для звернень у разі вчинення булінгу:

• Відділ поліції у м. Городок -Телефон(и):(03851) 3-13-4                                                                  Офіційний сайт: https://hm.npu.gov.ua

Номери телефонів «гарячих ліній», що надають інформаційну та консультативну допомогу з питань булінгу, торгівлі людьми, домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Усі «гарячі лінії» працюють анонімно, безкоштовно:

• Національна  дитяча  «гаряча лінія» 0800 500-225 (зі стаціонарного телефону), 116 111 (з мобільного телефону).
  • Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0800 500-335 (зі стаціонарного телефону), 116 123 (з мобільного телефону).
  • Національна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми та консультуванню мігрантів 0 800 505-501 (зі стаціонарного телефону), 527 (з мобільного телефону).