Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в ЗДО та відповідальність осіб, причепних до булінгу (цькування)
Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в ЗДО та відповідальність осіб, причепних до булінгу (цькування)
1. Якщо комісія, створена для розгляду випадку булінгу (цькування), визнала, що це був булінг (цькування), а не одноразовий конфлікт чи сварка, то керівник закладу дошкільної освіти в обов’язковому порядку повідомляє про це уповноваженим підрозділам:
- Городоцького відділу поліції м.Городок Хмельницька обл. 2. У разі, якщо комісія не кваліфікує випадок як булінг (цькування), а постраждалий не згодний з цим, то він може одразу звернутися до органів Національної поліції із заявою.
Контакти для звернень у разі вчинення булінгу:
- Відділ поліції у м.Городок
- Телефон(и):(03851) 3-13-4
- Офіційний сайт: https://hm.npu.gov.ua
Номери телефонів «гарячих ліній», що надають інформаційну та консультативну допомогу з питань булінгу, торгівлі людьми, домашнього насильства та насильства за ознакою статі.
Усі «гарячі лінії» працюють анонімно, безкоштовно:
- Національна дитяча «гаряча лінія» 0800 500-225 (зі стаціонарного телефону), 116 111 (з мобільного телефону).
- Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0800 500-335 (зі стаціонарного телефону), 116 123 (з мобільного телефону).
Національна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми та консультуванню мігрантів 0 800 505-501 (зі стаціонарного телефону), 527 (з мобільного телефону).