Дітки-переселенці отримають подарунки за сприяння Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України

Дата: 23.12.2022 08:12

Війна позбавила багатьох дітей можливості святкувати новорічні та різдвяні свята у своїх домівках та в родинному колі. Однак, подарувати малечі відчуття свята, гарний настрій та подарунки – це завдання, яке мусять виконати громади в тилу.

«Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України активно допомагає нашим громадам-членам АМУ в області та постійно шукає шляхи, аби забезпечити вимушених переселенців необхідним. А напередодні свят, на прохання РВ, одна із підприємиць речового ринку надала понад 500 святкових дитячих суконь, які стануть гарним подарунком для діток, що тимчасово проживають у громадах на Хмельниччині», - зазначила в.о. виконавчого директора Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України Тетяна Крупа.

Нові сукенки отримали представники Красилівської міської, Теофіпольської селищної, Ганнопільської сільської, Новодунаєвецької селищної, Дунаєвецької міської, Летичівської селищної, Городоцької міської рад.

Фото без опису    Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису

«Сподіваємось, що наш маленький презент, хоча б частково, поверне діткам відчуття свята і подарує посмішку. Дякуємо благодійникам, які завжди готові допомогти втілити наші ідеї у життя. Нехай прийдешні свята будуть спокійними, затишними та мирними. Дякуємо нашим захисникам за це і продовжуємо тримати наш гуманітарний фронт», - додала Тетяна Крупа.