«Миколайчики для Захисників»

Дата: 28.12.2022 09:05

До Дня Святого Миколая колектив ЗДО «Берізка» вирішив докласти зусиль, щоб створити  святкову  домашню атмосферу для наших дорогих захисників на фронті, щоб вони відчули нашу вдячність та турботу. Спільними зусиллями приготували 10 відерець салату “Олів’є” та 20 лотків “Оселедеця “під шубою”, придбали 36 пар теплих рукавиць, 50 пар махрових шкарпеток, 35 пачок супу “Ролтон”, 8 кг. цукерок.

Щиро дякуємо нашим батькам Баб'як Юлії, Загурській Оксані, Прозорській Світлані, Малій Ірині, Дворецькій Наталії, Богінській Лесі, Гребенюк Любі, Скотинянській Аліні, Шморгал Оксані, Гизлик Тамілі, Шкробот Марії, Луговій Оксані, Бац Наталії, Пачосік Ользі, Козачишин Аллі, Довгій Оксані, Сиваченко Яні, які долучилися до фомування “миколайчиків” для захисників: принесли  5 газових балончиків, домашню консервацію, печиво, вафлі, чай, кавові напої, м’ясні паштети та кашу з м’ясом.

Дошкільнята  передали багато малюнків, які готували протягом двох тижнів.

Дорогі захисники нехай вам смакує!