За розбійний напад місцевого жителя засуджено до позбавлення волі з конфіскацією майна

Дата: 30.12.2022 09:12

За публічного обвинувачення прокурорів Волочиської окружної прокуратури Городоцьким районним судом засуджено місцевого жителя за вчинення розбійного нападу.

Прокурорами в суді доведено винуватість місцевого жителя, який в серпні 2022 року, розуміючи, що в країні введено воєнний стан Указом Президента України №66/2022 від 24.02.2022, через незачинені на замок двері проник в житловий будинок 93-річного чоловіка. Виявивши в одній з кімнат потерпілого, злочинець з метою заволодіння грошовими коштами та майном, приставив до шиї потерпілого лезо ножа та почав висловлювати вимоги передати йому грошові кошти. При цьому, погрожував вбивством із застосуванням вказаного ножа у разі невиконання вимог. Коли потерпілий почав переконувати нападника у відсутності в нього грошових коштів, той почав шукати цінні речі самостійно. В результаті, виявив два мобільних телефони та наручний годинник, які викрав, після чого залишив приміщення будинку.

За вироком суду зловмисника визнано винуватим у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаному із погрозою застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу, поєднаному з проникненням у житло, вчиненому в умовах воєнного стану та засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Прокурор Волочиської окружної прокуратури                     Алла ТУРАНСЬКА