Подарунки у переддень новорічного свята
Дата: 04.01.2023 08:18
Кількість переглядів: 502
За дорученням начальника Хмельницької районної військової адміністрації, Анатолія Катеренчука, його заступниця Заряна Попадіна спільно з благодійною організацією « Захисти Хмельниччину» привітали з різдвяно – новорічними святами діток, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу.
У Городоцькій міській територіальній громаді Заряна Попадіна відвідала дитячий будинок сімейного типу з числа внутрішньо переміщених осіб в селі Купин, в якому батьки-вихователі - Андрієнко Володимир Вікторович та Тетяна Миколаївна виховують шестеро дітей, позбавлених батьківського піклування.
Подарунки отримали також діти, які виховуються у прийомній сім’ї Мазур Любові Петрівни та її чоловіка Каптура Дениса Ігоровича.