Роман Григорян поїхав на протезування до США

Дата: 05.01.2023 11:26

Захисник з Тернополя Михайло Діанов передав на біонічні протези Роману Григоряну понад 2 млн. грн. з тих, що небайдужі раніше зібрали йому на лікування.

Про це він сам повідомив на інстаграм-сторінці.

“Це один з тисяч героїв війни. Роман Григорян. Він з Хмельниччини, майже земляк. Ще й батько доньки. Він бився на Східному напрямку у лавах 14-ї бригади імені Князя Романа. Під тим самим Бахмутом в липні він потрапив під касету. Втратив праву руку і праву ногу.

Завдяки вашій допомозі мені, Роману в ці дні в Міннеаполісі (США) ставлять якісні біонічні протези. На це я передав трохи більше 2 млн грн. з ваших донатів. Якщо точно – 52 313 доларів.

“Дізнався я про його потребу, коли сам був на операції в США. У Вашингтоні почув його історію. Поспілкувались з хлопцями з PROTEZ Foundation. Домовились. Ваша допомога мені тепер дозволить Роману ходити і обіймати доньку. Сподіваюсь, нам ще випаде можливість поспілкуватись особисто”, – написав Діанов.

Фото: Михайло Діанов/Instagram.