У 2023 році змінився розмір адміністративного збору у сфері реєстрації бізнесу та нерухомості!

Дата: 06.01.2023 11:20

З 1 січня 2023 року змінився розмір адміністративного збору у сфері реєстрації бізнесу та нерухомості.

Звертаємо увагу, що послуги з реєстрації нерухомого майна та бізнесу надаються реєстраторами у ЦНАП за адресою м.Городок, вул.Шевченка Т. 20.

Розмір адміністративного збору залежить від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який з 01.01.2023 року складає 2684 гривні. Крім того, деякі послуги вираховуються від мінімальної заробітної плати, яка становить – 6700 гривень, (відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік»).