Городоцька міська територіальна громада

"Різдвяний кубок з волейболу"

Дата: 20.01.2023 14:24

13 січня 2023 року в спортивному комплексі «Епіцентр К» м.Городок відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Спорт для всіх». Організатором змагань виступив Городоцький міський центр фізичного здоров’я населення  "Спорт для всіх" Городоцької міської ради.
Юнаки 2009 року народження та молодше змагались за "Різдвяний кубок з волейболу".  Четверте місце у турнірі посіла команда Чемеровецької ДЮСШ, третє – команда Хмельницької ДЮСШ №1, друге - команда Дунаєвецької ДЮСШ.  Переможцями турніру стала команда СК «Епіцентр».
ГМЦФЗН «Спорт для всіх» щиро дякує Лавренчуку Сергію Вікторовичу за допомогу в організації заходу, адже подібні заходи виховують у дітей почуття дружби та взаємодопомоги, дають можливість продемонстрували спортивну майстерність та справжню волю до перемоги.