Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення сесії міської ради: «Про затвердження Правил благоустрою Городоцької міської територіальної громади»

Дата: 20.01.2023 14:52

Відділ ЖКГ, інфраструктури та благоустрою Городоцької міської ради відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проєкт регуляторного акта «Про затвердження Правил благоустрою Городоцької міської територіальної громади».

Метою прийняття даного проєкта регуляторного акта є затвердження Правил благоустрою Городоцької міської територіальної громади, які встановлюють єдині вимоги до  благоустрою території Городоцької міської територіальної громади, порядок благоустрою та утримання територій об’єктів благоустрою населених пунктів громади, регулюють права та обов’язки учасників правовідносин у сфері благоустрою, встановлюють порядок комплексного розчищення та озеленення територій, а також соціально-економічних, організаційно-правових та екологічних заходів з покращення мікроклімату, санітарного очищення, з метою раціонального використання територій населених пунктів, належного утримання та охорони.

Розробником проєкту регуляторного акта є відділ ЖКГ, інфраструктури та благоустрою Городоцької міської ради.

Проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Городоцької міської ради https://gorodocka-gromada.gov.ua/,  в розділі «Регуляторна політика»

Пропозиції та зауваження  від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються  в  письмовому  вигляді  на  поштову  адресу  або електронною  поштою протягом одного  місяця  з  дня  оприлюднення  проєкту  регуляторного  акта та аналізу регуляторного впливу (з 20 січня по 20 лютого 2023 року) за  адресою:

32000, Хмельницька область, м. Городок, вул. Грушевського, 53

E-mail: 04060708@mail.gov.ua