Медики отримали нові сучасні реанімобілі

Дата: 23.01.2023 14:37

Нещодавно компанія «Епіцентр К» передала МОЗ нову партію з десяти автомобілів швидкої допомоги з найсучаснішим реанімаційним обладнанням. Три автомобілі сьогодні отримали медики Хмельниччини, зокрема, Городка, Дунаєвець та Шепетівки.

Ключі від автомобілів водіям «швидких» передали начальник ОВА Сергій Гамалій та депутати обласної ради Світлана Павлишина, Уляна Ткаченко та Володимир Поворозник.

Автомобілі швидкої медичної допомоги класу С на базі Citroen Jumper отримали позитивні відгуки від працівників охорони здоров’я завдяки своїй ергономічності та технічним характеристикам. Машини обладнані дефібриляторами, електрокардіографами, пульсоксиметрами, інфузоматами, глюкометрами, стаціонарними балонами з киснем і портативними апаратами ШВЛ. Це дозволяє медикам проводити реанімаційні дії безпосередньо в кареті швидкої.

Окрім лікарів з Хмельниччини нові реанімобілі отримали їх колеги з прифронтових регіонів: Харківської та Миколаївської областей, а також Рівненщини, Чернігівщини, Івано-Франківщини, Закарпаття, Київщини.

«Зараз для нас є важливою та безцінною будь-яка допомога та підтримка, а особливо коли вона стосується порятунку життя. Дякую відповідальному бізнесу та його клієнтам за таку важливу й вагому підтримку медичних закладів», – сказав Сергій Гамалій.

Джерело: https://www.adm-km.gov.ua