До уваги батьків, педагогів!

Дата: 24.01.2023 13:54

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Городоцької міської ради запрошує на заняття дітей дошкільного віку, які не відвідують заклади освіти, дітей, які навчаються за індивідуальною формою здобуття освіти (педагогічний патронаж).

Будемо раді допомогти всім бажаючим, які потребують нашої професійної і кваліфікованої допомоги.

З цією метою запрошуємо батьків дітей звернутися до нас за консультацією:

+380 (97) 462 06 64 – Бендюжко Валентина Михайлівна

Чекаємо на Вас!

Коли є потреба звернутися з дитиною в інклюзивно-ресурсний центр:

• дитина почала пізніше гуліти, тримати голівку, тягнутися до іграшок, хапати їх, захлинається при смоктанні, із запізненням навчилася сидіти, повзати і ходити;

• до трьох років у дитини не з'явилося мовлення, вона спілкується за допомогою жестів та окремих складів;

• з іграшками і до цього часу гратися не може, лише на короткий термін дитину може привабити чужа або нова іграшка;

• дитина неуважна, казки не слухає, не розуміє їх змісту, погано запам'ятовує вірші;

• у поведінці дитини є моменти, які Вас хвилюють: малюк дуже рухливий, неслухняний або, навпаки, млявий, повільний, у нього повсякчас змінюється настрій.

• ви бачите ці особливості, але у Вас десь жевріє надія, що дитина переросте і буде такою, як і всі.

• у дитини є труднощі в засвоєнні освітньої програми чи навчальних предметів.

• педагоги скаржаться, що у дитини с труднощі в навчанні, конфлікти в класі, агресивність.

• дитина часто відчуває себе втомленою, не бажає вчитись, виконувати домашні завдання, відвідувати школу.

• дитина, на Ваш погляд, надто рухлива, або, навпаки, довго думає, гірше інших навчається, погано говорить.

Проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку особи здійснюється з дотриманням протиепідеміологічних вимог, проінформовано батьків про можливість дистанційного подання документів для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини через автоматизовану систему роботи інклюзивно-ресурсних центрів (https://ircenter.gov.ua/).

За допомогою порталу інклюзивної освіти батьки можуть:

- зареєструватись та входити в систему;

- подати заявку до ІРЦ, не виходячи з дому,

- отримати запрошення на проходження комплексної оцінки (адреса, дата, час);

- зберігати заявку та висновок в електронному вигляді.

Наш е-mail: 42368894a@gmail.com

сторінка фейсбук https://www.facebook.com/groups/572515093205882

Знайти інклюзивно-ресурсний центр, що працює найближче до місця проживання дитини, можна за посиланням: http://ircenter.gov.ua/.