Родзинки Великого Карабчіїва
Сільський будинок культури
У 1957 році був ззбудований сільський будинок культури. Основну частину будівлі займав глядацький зал на 300 місць зі сценою. окремо – кінобудка з кіноустановкою , а в одній кімнаті розмістилась бібліотека. В кінці 70-х років під бібліотеку був виділений окремий будинок,-колишнє приміщення сільської ради, що в центрі села. Там бібліотека була до 1989р.
У цьому ж році пенсіонерку Ганик Раїса Миколаївна на посаді замінила нова завідуюча – Стрільчик Валентина Анатоліївна. З 1989 р. по сьогоднішній день книгозбірня – у новому адмінбудинку- гарна двоповерхова споруда. Очолює бібліотечну роботу, організацію культурних заходів та дозвілля у Великому Карабчієві висококвалфікований фахівець- Касіяник Надія Олександрівна.
У 1957 році село було радіофіковане.
Великокарабчіївська Богородчанська церква
Будівництво теперішньої Богородчанської церкви закладено ще у 1905 році, а закінчено і висвячено її в 1912 році. Будував церкву на кошти прихожан священник Шомулевич з Кам'янця. Кожен господарський двір давав на її спорудження 40 крб. 9 для порівняння- сапальницям на полі за цілий день роботи платили 15 коп.)
У 1936 році церкву закрили, зняли куполи, хрести, а приміщення використовували під клуб. З приходом німців храм з відкрили, а в 1958 знову закрили, відновлені хрести зняли, головний вхід замурували і перетворили її на склад для зерна , а пізніше- на склад для автозапчастин та будівельних матеріалів.В 1988 році церква знову почала діяти. З 1989 року настоятелем церкви є протоієрей Яцків Юрій Миколайович.
У теперішній час подвір’я церкви обгороджено муром і литою огорожею, на будівлі встановлено 5 куполів, придбано церковні дзвони, встановлено іконостас. Храмове свято відзначається 21 вересня на Різдво Пресвятої Богородиці.