Кремінна увібрала в собі всю велич і красу Подільського краю

Дата: 31.01.2023 09:14

Село  Кремінна як перлина Городоцького краю Поділля  є складовою історично сформованого соціокультурного середовища  не тільки слов’янської, але й світової цивілізації. Кремінна увібрала в собі всю велич і красу Подільського краю — слов’янську щедрість, доброту, працелюбність. Природні умови краю, географічне розташування, звичайно вплинули і на формування сприятливого духовного, соціокультурного середовища: культуру, побут, весь життєвий устрій працьовитих, талановитих подолян.

Село Кремінна (до 1980 року Кременна) - розташоване за 6 км на північний схід від  м.Городок, 12 км від залізничної станції Вікторія і 80 км від обласного центру м.Хмельницький.

Через село протікає і впадає в сільський ставок річка Шиянка (притока р.Смотрич).