Поспішаймо робити добро
Дата: 06.02.2023 10:00
Кількість переглядів: 172
Від початку війни Кузьминський заклад дошкільної освіти «Подолянчик» розпочав активну волонтерську діяльність. Працівники закладу готували їжу, для переселенців, плели сітки для ЗСУ, взяли участь в акціях «Зігрій солдата», «Смілива гривня».
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04060708/5b3d0f874aec0823686e6c2d3ee682a2.jpg)
Провели зустріч з учасниками бойових дій та їхніми родинами. Працівники закладу разом з батьками зібрали допомогу воїнам ЗСУ. Передали воїнам в’язані шкарпетки та окопні свічки зроблені від щирого серця та з любов’ю. Своїми стараннями допомагаємо ЗСУ наближати перемогу. Робота продовжується.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04060708/e5e92bf2816a987b014213a63326b398.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04060708/22ae5ad0d298c93c828bac28aac752c9.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04060708/51457efe9956ad9ef992678374156bb0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04060708/2b5dadf61654ed396c47aaba48e7656e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04060708/4dc540dfaa56b715b5a9acd6c840715a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04060708/bcf8eeb2814636a0e833be4cbb7d3b42.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04060708/0226eaf943119d49ff872c0ec078dd4b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04060708/2117ca84f2a88a7bf87c569507866e0f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04060708/d9279e2ff311d78c9b04db71b785fdbf.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04060708/71fdd5b31fa91503c61f46e4c68c7c56.jpg)
« повернутися